XXI Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA 2015

16 kwietnia 2015

mailing_autostrada_zaproszenieStoisko_en

mailing_autostrada_zaproszenieStoiskoFirma WICHARY Technologies Sp. z o.o. pragnie zaprosić Państwa na XXI Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA, które odbędą się w dniach 13-15 maja w centrum wystawienniczym Targów Kielce przy ul. Zakładowej 1.

Podczas Targów zaprezentujemy między innymi ofertę niemieckiego producenta maszyn wibracyjnych – JÖST GmbH+Co.KG. Program produkcji obejmuje bardzo szeroką gamę przesiewaczy oraz podajników wibracyjnych. Są one wykorzystywane do klasyfikacji kruszyw na sucho, mokro oraz do odwadniania. Wykonania specjalne tych maszyn umożliwiają przeróbkę materiałów zaliczanych do trudno przesiewalnych.

Uzupełnieniem naszej oferty będą produkty niemieckiej firmy BHS-Sonthofen GmbH, specjalizującej się w produkcji kruszarek odśrodkowych. Urządzenia o wydajności dochodzącej do 400t/h służą do kruszenia wszystkich typów minerałów, zarówno miękkich jak i bardzo twardych oraz abrazyjnych.

Ponadto przedstawimy pompę zatapialną wraz z głowicami urabiającymi firmy Dragflow S.r.L. do pozyskiwania oraz hydrotransportu piasków, żwirów, mułów, szlamów itp. Pompa wykorzystywana jest m.in. w kopalniach piasku i żwiru, a także przy pracach portowych podczas pogłębiania, nawet do 120 m głębokości (refulery, pogłębiarki).

Zapraszamy do odwiedzenia nas na targach: pawilon E, stoisko nr 31.

 

WICHARY Technologies Sp. z o.o.

42-625 Pyrzowice ul.Centralna 6
tel. +48 32 661 99 00, fax +48 32 661 99 99
e-mail: wichary@wichary.eu