XX Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA

26 marca 2014


Firma WICHARY Technologies Sp. z o.o. ma przyjemność zaprosić Państwa na XX Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA, które odbędą się w dniach 14-16 maja w centrum wystawienniczym Targów Kielce przy ul. Zakładowej 1.

Podczas targów zaprezentujemy pompę zatapialną wraz z głowicami urabiającymi firmy Dragflow S.r.l. do pozyskiwania oraz hydrotransportu piasków, żwirów, mułów, szlamów itp. Pompa wykorzystywana jest w kopalniach piasku i żwiru, a także przy pracach portowych podczas pogłębiania, nawet do 120 metrów (refulery, pogłębiarki).

Ponadto przedstawimy ofertę niemieckiego producenta maszyn wibracyjnych – JÖST GmbH+Co.KG. Program produkcji obejmuje bardzo szeroką gamę przesiewaczy i podajników wibracyjnych. Są one wykorzystywane do klasyfikacji kruszyw na sucho, mokro oraz do odwadniania. Wykonania specjalne tych maszyn umożliwiają przeróbkę materiałów zaliczanych do trudno przesiewalnych.

Uzupełnieniem naszej oferty będą produkty niemieckiej firmy BHS – Sonthofen GmbH, specjalizującej się w produkcji kruszarek odśrodkowych. Urządzenia o wydajności dochodzącej do 400t/h służą do kruszenia wszystkich typów minerałów, zarówno miękkich, jak i bardzo twardych oraz abrazyjnych.

autostrada-pl

 

WICHARY Technologies Sp. z o.o.

42-625 Pyrzowice ul.Centralna 6
tel. +48 32 661 99 00, fax +48 32 661 99 99
e-mail: wichary@wichary.eu