X Edycja Międzynarodowych Targów Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowania i Napędów HaPeS 2014

25 września 2014

HaPeS_logotyp_białe

Firma WICHARY Technologies pragnie zaprosić Państwa na X Jubileuszową edycję Międzynarodowych Targów Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowania i Napędów HaPeS, które odbędą się w dniach 21-23 października 2014 w Centrum Targowym FairExpo Sp. z o.o., na terenach dawnych Międzynarodowych Targów Katowickich (ul. Bytkowska 1B, 40-955 Katowice).

Podczas Targów zaprezentujemy szereg urządzeń wysokociśnieniowych, wykorzystujących jako napęd ciśnienie sprężonego powietrza. Będą to między innymi:
• Kompaktowy, mobilny, wysokociśnieniowy agregat hydrauliczny w zamkniętej zabudowie typu POWERPACK, model J24110-MS-HP-71 firmy Haskel
• Wysokociśnieniowy agregat hydrauliczny zabudowany na ramie otwartej typu TEST PAC 200, model J24057-ASF-60 firmy Haskel
• System do wysokociśnieniowego transferu gazów do 500 bar zabudowany w walizce, model J24272-AG-75-H firmy Haskel. Wykorzystywany między innymi do przetłaczania gazów (podbicie ciśnienia lub opróżnianie zbiorników) oraz sprawdzania, ładowania lub uzupełniania ciśnienia w takich urządzeniach jak hydroakumulatory, sprężyny gazowe czy zawieszenia pneumatyczne itp.

Powyższe urządzenia zostały zaprojektowane i wykonane do pracy na miejscu i w terenie. Zwarta lekka obudowa, solidne wykonanie i napęd pneumatyczny zapewniają pełną mobilność.

Ponadto zaprezentowany zostanie:
• System wzmacniacza ciśnienia zabudowany na zbiorniku ciśnieniowym, model J24464-AAD-2. Wzmacniacz ciśnienia jest prostym i celowym środkiem do uzyskania wysokiego ciśnienia pneumatycznego, gdzie popyt na nie jest stosunkowo rzadki, a zastosowanie sprężarki wysokociśnieniowej ze względu na koszt i rozmiary jest nieuzasadnione.
• Rurociągi Coalmaxx>> ekspozycja wszystkich dostępnych typów szybkiego łączenia rurociągów.

Siłownik elektro – hydrauliczny firmy ZAHN – jest autonomiczną, zwartą konstrukcją zasilaną energią elektryczną. Jednostka napędowa – silnik elektryczny jest połączony wałem z pompa hydrauliczną, która wraz z tłokiem i tłoczyskiem jest umieszczona w jednej obudowie stanowiącej zarazem zbiornik oleju hydraulicznego.

Siłownik może być zabudowany w dowolnym miejscu, cechuje się dużą niezawodnością pracy oraz pozwala na wykonanie końcowego cyklu gwarantującego pełne bezpieczeństwo instalacji w pozycji „stop” po odcięciu zasilania.

Serdecznie zapraszamy na stoisko numer 21 w pawilonie 3.

 

WICHARY Technologies Sp. z o.o.

42-625 Pyrzowice ul.Centralna 6
tel. +48 32 661 99 00, fax +48 32 661 99 99
e-mail: wichary@wichary.eu