X Edycja Międzynarodowych Targów Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowania i Napędów HaPeS 2014

31 października 2014

IMG_0144

Firma WICHARY Technologies pragnie podziękować swoim Partnerom oraz odwiedzającym stoisko na Międzynarodowych Targach Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowania i Napędów HaPeS, które odbyły się w dniach 21-23 października 2014 w Centrum Targowym FairExpo Sp. z o.o. , na terenach dawnych Międzynarodowych Targów Katowickich przy ulicy Bytkowskiej 1B w Katowicach.

Podczas Targów zaprezentowaliśmy szereg urządzeń wysokociśnieniowych, wykorzystujących jako napęd ciśnienie sprężonego powietrza:
• Kompaktowy, mobilny, wysokociśnieniowy agregat hydrauliczny w zamkniętej zabudowie typu POWERPACK, model J24110-MS-HP-71 firmy Haskel
• Wysokociśnieniowy agregat hydrauliczny zabudowany na ramie otwartej typu TEST PAC 200, model J24057-ASF-60 firmy Haskel
• System do wysokociśnieniowego transferu gazów do 500 bar zabudowany w walizce, model J24272-AG-75-H firmy Haskel. Wykorzystywany między innymi do przetłaczania gazów (podbicie ciśnienia lub opróżnianie zbiorników) oraz sprawdzania, ładowania lub uzupełniania ciśnienia w takich urządzeniach jak hydroakumulatory, sprężyny gazowe czy zawieszenia pneumatyczne itp.

Ponadto zaprezentowaliśmy:
• System wzmacniacza ciśnienia zabudowany na zbiorniku ciśnieniowym, model J24464-AAD-2. Wzmacniacz ciśnienia jest prostym i celowym środkiem do uzyskania wysokiego ciśnienia pneumatycznego, gdzie popyt na nie jest stosunkowo rzadki, a zastosowanie sprężarki wysokociśnieniowej ze względu na koszt i rozmiary jest nieuzasadnione.
• Rurociągi Coalmaxx>> ekspozycja wszystkich dostępnych typów szybkiego łączenia rurociągów.

Siłownik elektro – hydrauliczny firmy ZAHN – jest autonomiczną, zwartą konstrukcją zasilaną energią elektryczną. Jednostka napędowa – silnik elektryczny jest połączony wałem z pompa hydrauliczną, która wraz z tłokiem i tłoczyskiem jest umieszczona w jednej obudowie stanowiącej zarazem zbiornik oleju hydraulicznego.

 

WICHARY Technologies Sp. z o.o.

42-625 Pyrzowice ul.Centralna 6
tel. +48 32 661 99 00, fax +48 32 661 99 99
e-mail: wichary@wichary.eu