Rozdrabnianie odpadów | WICHARY Technologies

WICHARY Technologies

Rozdrabnianie odpadów

OPIS

PRODUKTU

 
Firma WICHARY Technologies Sp. z o.o. oferuje układ urządzeń typu linia technologiczna do rozdrabniania odpadów. Rozdrabniacz dobieramy zawsze pod konkretny materiał Klienta. Oferujemy rozdrabniacze dwuwałowe, rozdrabniacze czterowałowe oraz rozdrabniacze jednowałowe z dociskiem lub bez. Najważniejszymi aspektami przy doborze rozdrabniacza są wydajność procesu, wielkość materiału na wejściu oraz oczekiwana wielkość i kształt materiału po rozdrobnieniu. Ważnymi parametrami są także sposób podawania materiału do rozdrabniacza, sposób odbioru rozdrobnionego materiału i obecność zanieczyszczeń w strumieniu materiału.

Po rozdrobnieniu materiał może trafić do urządzeń przesiewających – przesiewacz może podzielić strumień materiału na kilka strumieni o pożądanej wielkości przemiału, a także odsiać niepożądane elementy. Bardzo ważnymi elementami w linii są detektory metali oraz separatory metali.

Detektor metali i separator metali mogą być zainstalowane przed lub po rozdrabniaczu. Detektor metali może być zabudowywany na taśmie przenośnika przed separatorem. Po wykryciu metalu żelaznego lub nieżelaznego detektor podaje impuls na separator elektromagnetyczny, który ma czas na to, żeby się włączyć, rozgrzać i ułowić metal ze strumienia materiału obecnego na taśmie. Detektor metali zabudowywany na taśmie przenośnika za separatorem odgrywa rolę ochronną i wyłącza przenośnik w przypadku przepuszczenia metalu przez separator. Separator metali żelaznych służy do wyłowienia i wyrzucenia metali żelaznych poza obręb taśmy przenośnika. Oferujemy separatory magnetyczne z magnesem stałym lub separatory elektromagnetyczne. Drugim stopniem separacji metali, w zależności od potrzeb, może być zainstalowanie urządzenia typu separator metali nieżelaznych. Urządzenie usuwa wszystkie metale nieżelazne zawarte w strumieniu materiału.

Firma WICHARY Technologies Sp. z o.o. projektuje i oferuje kompletne linie technologiczne dostosowane do wymagań Klienta.

DANE

TECHNICZNE


GALERIA

Response code is 404

PLIKI

DO POBRANIA


FILMY

YOUTUBE

 

WICHARY Technologies Sp. z o.o.

42-625 Pyrzowice ul.Centralna 6
tel. +48 32 661 99 00, fax +48 32 661 99 99
e-mail: wichary@wichary.eu