Nota prawnaOdpowiedzialność

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje prezentowane w naszym serwisie internetowym były rzetelne i aktualne, niemniej jednak zawsze pozostaje ryzyko pojawienia się błędów. Ryzyko wynikające z podejmowania decyzji na podstawie informacji zamieszczonych w naszym serwisie oraz ewentualna odpowiedzialność za nie spoczywa wyłącznie na użytkowniku serwisu. WICHARY Technologies Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody będące wynikiem korzystania z niniejszego serwisu internetowego. Prezentowane w naszym serwisie produkty, usługi itp. nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Prawa autorskie

Wszelkie treści serwisu internetowego (www.wichary.eu) oraz elementy graficzne (teksty, zdjęcia itp.) są własnością WICHARY Technologies Sp. z o.o., podlegają ochronie przewidzianej przepisami prawa, w szczególności ustaw: Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2016 r., Dz.U. poz. 666 z późn. zm.); Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. Nr 128, poz. 1402 z późn. zm.); Ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (t.j. Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz.1503 z późn. zm.) oraz Ustawy z dnia 30 czerwca 2000 r. prawo własności przemysłowej (t.j. Dz. U. z 2003 r., nr 119, poz. 1117 z późn. zm.).

Bez pisemnej zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, mechanicznych lub innych zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszystkie znaki firmowe i towarowe użyte na prezentowanych stronach należą do ich właścicieli.

Właściciel strony (WICHARY Technologies Sp. z o.o.) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki działań podejmowanych w oparciu o treści umieszczone na stronie.

Ochrona prywatności

Użytkownikom naszego serwisu zapewniamy ochronę i poszanowanie ich prywatności. Wszelkie dane, które otrzymujemy w ramach:
– rekrutacji pracowników poprzez formularze kontaktowe, CV, List motywacyjny,
– kontaktów z użytkownikami serwisu poprzez formularz zapytania do WICHARY Technologies Sp. z o.o.,
– informowania użytkowników o nowościach w ofercie, itp. (newsletter) poprzez zgłoszenie zawierające adres e-mail,
podlegają ochronie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Każdy użytkownik ma prawo żądać wprowadzenia zmiany lub usunięcia uprzednio udostępnionych nam danych osobowych wysyłając wiadomość e-mail na adres wichary@wichary.eu

WICHARY Technologies Sp. z o.o.

42-625 Pyrzowice ul.Centralna 6
tel. +48 32 661 99 00, fax +48 32 661 99 99
e-mail: wichary@wichary.eu